SEM - SEO - PPC

SEM - SEO - PPC Web Revolution nabízí řadu profesionálních marketingových služeb, které zajistí Vašim aplikacím čelní pozice v internetových vyhledávačích. Cílem je zajistit Vašim stránkám stabilní a vysokou návštěvnost
V případě provozování komerčních internetových aplikací z naší nabídky (internetové obchody, online aukce, inzertní a bazarový systém, incoming rezervační systém, realitní portál) Vám výhodně nabízíme SEO balíčky, které zajistí zvýšenou návštěvnost a tedy i prodej a brzkou návratnost Vaší investice spojenou s pořízením a provozem aplikace.

  • Lepší pozice ve vyhledávačích
  • Více návštěvníků
  • Více zákazníků

To chci!

 

Vybrali jste si? Nebo máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat!
+420 773 656 701,
+420 271 750 509,

SEM - marketing v internetových vyhledávačích

Search Engine Marketing - marketing v internetových vyhledávačích. Jde o skupinu metod propagace a zviditelnění internetových stránek ve vyhledávačích. Cílem je přivést na stránky cílenou skupinu uživatelů vyhledávajících konkrétní klíčové slovo. Jeho základními složkami jsou optimalizace vlastních stránek (SEO) a nákup placených odkazů na vyhledávačích (PPC).

Díky pokročilým nástrojům pro sledování návštěvnosti je možné podrobně sledovat efektivitu všech těchto marketingových aktivit.

SEO - optimalizace pro vyhledávače

Search Engine Optimization - optimalizace pro vyhledávací servery. Obecně jde o proces a souhrn aktivit, vedoucích k zlepšení vyhledavatelnosti www stránek. Cílem je umístění ve vyhledávaných výsledcích na co nejvyšší pozici.

SEO je velmi komplexním procesem, nicméně velmi zjednodušeně lze říci, že SEO pracuje zejména s klíčovými slovy, tedy frázemi, které uživatel internetu vkládá do vyhledávače. Web Revolution v samotném základu poskytuje produkty, které umožňují plnou kontrolu nad prvky majícími vliv na posuzování hodnoty klíčových slov a další atributy ovlivňující SEO, resp. dobrý rating stránky

PPC reklama - plať za kliknutí

Pay-Per-Click - platba za proklik je vedle dnesopouštěného modelu "platby za období" placenou možností zvýšení návštěvnosti stránek. Inzerent platí za jednotlivá kliknutí na svůj reklamní blok, umístěný na vyhledávači a reagující na nastavená klíčová slova. Nejznámější reklamní PPC systémy jsou AdWords od společnosti Google, Sklik od společnosti Seznam.cz a AdFox od společnosti Centrum.cz. Krátkodobá efektivita tohoto způsobu reklamy je velmi vysoká a úspěšnost této reklamy je snadno měřitelná.

 

 

Máte zájem o konzultaci nebo služby v oblasti SEM, SEO nebo PPC?

Vyplňte jednoduchý formulář a nezávazně si od nás vyžádejte konkrétní nabídku. Popište stručně svůj záměr a my se Vám ozveme s návrhem efektivního řešení.