Responzivní web design pro eshop - internetový obchod a web

Responzivní web design webových stránek a eshopů

Fluidní responzivní web design. Název na první pohled poměrně komplikovaný a vlastně nic neříkající. Překvapivě se pod tímto názvem skrývá funkcionalita, která bude, respektive už je, v online světě nutností. Fluidní responzivní web design totiž ve zkratce vlastně znamená uzpůsobení webu pro všechny periferie, z kterých lze na web přistupovat. Píše se rok 2013 a v České republice smartphone 1,5 milionu lidí, tablet vlastní o milion lidí méně a toto číslo neustále dramaticky narůstá. Odhady se liší, ale je opravdu pravděpodobné, že jednotěchto zařízení bude za chvilku vlastnit prakticky každý.

Počet přístupů na webové stránkymobilních zařízenítomto roce dle odhadů dosáhne 10%. Velké společnosti predikují, že počet přístupů na webymobilních zařízení se budou každý rok prakticky zdvojnásobovat. To už jsou data, které by měla každého, kdo na webu podniká, zajímat. Jinými slovy, každý desátý člověk se na Váš web, kouká ze smartphonu, nebo tabletu. Každý desátý potenciální zákazník Vašeho eshopu si u Vás chce nakoupit, prohlédnout si Vaše produkty a musí pří prohližení neustále upravovat obrazovku. Což jak všichni víme, není úplně pohodlné. Jaké je řešení? Mít na eshopu, či webu aplikovaný již zmíněný fluidní responzivní web design.

 

Ukázka responzivního web designu eshopu jednoho z našich klientů

 

Vybrali jste si? Nebo máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat!
+420 773 656 701,
+420 271 750 509,

Co to vlastně ten responzivní web design je ?

Pořád jsme Vám neřekli co to ten fluidní responzivní web design vlastně je, viďte?  Tak si teďka dáme něco málo technického povídaní. Responzivní web design je vlastně uzpůsobení  CSS šablon webu pomocí tzv. Media Querries. Společnost Web Revolution se jako vždy snaží sledovat poslední trendy ve světě online bussinesu a proto jsme schopni aplikovat responzivní web design na všechna naše řešení. Celý princip responzivních webových šablon je založen na odlišném způsobu zobrazování a fixování layoutu stránek. Výsledkem tohoto řešení je webový design, který je schopen se automaticky přizpůsobit rozdílným velikostem displayů na zobrazovacích zařízeních (klasický počítač, notebook, netbook, tablet, nebo třeba smartphone).  Všechny prvky systému se tím pádem přemísťují, zmenšují a výsledkem je takové zobrazení, které klientovi vždy nabídne nezbytné prvky systémupěkném a logickém zobrazení.

Toto řešení oproti klasickým mobilním aplikacím mnoho výhod, ale ta hlavní spočívá v tom, že se klientovi frontend zobrazí vždy v tom ideálním layoutu. Web podle CSS „pozná“ na jakém zařízení se zobrazuje a autonomně tomu uzpůsobí šablony.

Pro Vás, jako pro provozovatele eShopu  to znamená, že klient může pohodlně nakoupit ze smartphone během čekání na autobus. Obchodnickou řečí to pro Vás znamená, že můžete kvalitně zobchodovat o cca 10% potenciálních klientů víc.

Responzivní fluidní web design máme již vypracovaný, otestovaný a nasazený na mnoha řešeních. Vyzkoušejte si jak responzivní web design funguje například na: www.artdecoshop.cz a www.bejby.net

 

Pokud máte zájem o internetový obchod s fluidním responzivním web designem, tak nás neváhejte kontaktovat.

 
 
*
*