Propojení na online platební systémy

Online platební systémy posouvají Vaše weby a aplikace blíže všem uživatelům internetu. Jde o trend poslední doby, kdy došlo k velkému nárůstu oblíbenosti nakupování na internetu. Nedílnou složkou objednávky služeb či produktů ja platba prostřednictvím bezpečného platebního systému, které poskytují bankovní instituce.

 

Nabízené online platební systémy

Internet Banking

V dnešní době je již standardem přístup na bankovní účet prostřednictvím Internetu, tzv. Internet Banking. Některé bankovní domy již dnes umožňují přesměrování na vaše osobní internetové bankovnictví s předvyplněnými údaji pro platební příkazPřístup na účet, ověření přístupových údajů a schválení platby se samozřejmě provádí na straně banky a tento systém tedy nelze zneužít bez vědomí klienta.

Naše aplikace umožňují výše popsané propojení s internetovým bakovnictvím se všemi bankovními domy, které tuto službu poskytují. Jedná se například o službu ePlatby pro eKonto.

 

Platební karty

Platby kartou se stali běžnou součástí i českých internetových obchodů - eshopů. Jde o významný vstřícný krok směrem k zákazníkovi, který dokončí nákup včetně platby v online režimu.

Internet studio Web Revolution nabízí implementaci systémů platby kartou do všech našich webů a aplikací. Prakticky jde o zažádání a aktivaci u zvolené banky a předáním implementačních dat. Samotná implementace do webu je již následně rutinou.

Platby kartou běžně nabízíme v aplikacích:

  • internetový obchod
  • aukce online
  • incoming, rezervace ubytování

V ostatních webech a aplikacích implementujeme tuto službu na požádání.

 

Platby pomocí platebních karet umožňujeme pomocí dvou systémů:

 

ePeněženka

ePeněženka je online platební systém, který funguje na principu zřízení a provozu účtu u několika níže uvedených provozovatelů. Platby jsou rychlejší než platby bankovním převodem.

Výhodou platebního systému ePeněženka je pohodlnost a rychlost plateb. V platební bráně není potřeba zadávat údaje o platební kartě, ty již byly zadány při zřizování ePeněženky. Nakupující je v závěru objednávky přesměrován na příslušnou platební bránu a pomocí svých přihlašovacích údajů ke kontu potvrdí platbu.

Nabízíme propojení na ePeněženkové systémy:

 

Splátkový prodej

Prodej na splátky je v současnosti široce rozšířen a oblíben u velké skupiny nakupujích. Pro aktivaci stačí dohoda se subjektem, který tuto službu poskytuje. Internet studio Web Revolution Vám následně tuto službu implementuje do svých produktů, včetně kalkulačky pro výpočet splátky.