FAQ - Často kladené otázky

F.A.Q. - Frequently Asked Questions neboli často kladené dotazy.

Pokud připravujete svůj nový internetový projekt a hledáte nejvhodnějšího dodavatele pro svou internetovou aplikaci, pak Vás určitě napadají spousty otázek. Odpovědi na ty nečastěji kladené naleznete právě na této stránce.

 

Nicméně pokud máte otázky, které zde obsaženy nejsou, můžete nám je zaslat prostřednictvím formuláře, který naleznete na konci této stránky, a nebo nás kontaktujte přímo. Rádi se Vám budeme věnovat.

 

Vybrali jste si? Nebo máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat!
+420 773 656 701,
+420 271 750 509,

FAQ – často kladené otázky

 

Internetový obchod či jinou aplikaci již vlastním a měl bych zájem o Váš produkt, jak dojde k záměně aplikace na mé doméně, aby nebyl přerušen provoz.

Veškeré aplikace v poslední fázi realizace testujeme a vždy je nejdříve umístíme na tzv. "klientskou doménu" (http://klient.web-revolution.eu/eshop/název Vaší domény), kde máte možnost aplikaci kompletně připravit ke spuštění, naplnit informacemi, produkty apod. Aplikace je nasazena na ostrou veřejnou doménu až po Vašem schválení.

 
 

Mohu aplikaci od Vaší společnosti provozovat na jiném webhostingu než u Vaší společnosti?

Ano, samozřejmě můžete. Obdržíte spustitelnou aplikaci a databázi. V instalaci aplikace na vlastní zařízení Vám budou nápomocni naši programátoři. Tuto variantu nicméně příliš nedoporučujeme, protože nemůžeme zaručit kompletní záruku chodu aplikace a její provoz. Mezi problémy, které mohou nastat, patří například špatná konektivita poskytovatele webhostingu či nesprávné nastavení serveru, které může zapříčinit špatný chod aplikace.

 
 

Poskytujete Webhosting?

Ano. Každému klientovi doporučujeme provoz aplikace na našich serverech, které jsou připojeny k páteřní síti internetu. Pravidelně na nich probíhají denní zálohy dat a v případě problému neseme odpovědnost vždy my. Na provoz aplikací na našich správně nakonfigurovaných serverech poskytujeme kompletní záruku.

 
 

Jak je to s případným následným redesignem aplikace od Vaší společnosti?

Vzhledem k oddělení zdrojového kódu každé aplikace od designu je možné design později upravit či kompletně změnit.

 
 

Jak Vaše společnost řeší upgrade?

Všem klientům nabízíme možnost pozdějšího přidání nových funkcí do jejich aplikace. O nových funkcích klienty pravidelně informujeme. Update a případné vylepšení stávajících modulů o stejné funkčnosti jakou máte, provádíme automaticky a bezplatně.

 
 

Jaké záruky poskytujete na Vaše produkty?

Poskytujeme kompletní záruky na funkčnost aplikace a webhosting.

 
 

Jak je to u Vás s technickou podporou?

Technickou podporu poskytujeme v pracovních dnech od 9:00 do 17:00. Pro VIP klienty poskytujeme technickou podporu nonstop na hotline.

 
 

Poskytujete také zaškolení či případné materiály k Vašim aplikacím?

Ano, každému klientovi je nabídnuta možnost bezplatného zaškolení a konzultace k jeho projektu. Klientům rovněž poskytujeme rady ohledně SEO a SEM. Navíc ke každé aplikaci obdržíte návod, kde jsou vysvětleny jednotlivé funkce a postupy.

 
 

S kým budu moci komunikovat po zakoupení projektu o případných úpravách či nových funkcích?

Každému klientovi je přiřazen jeho Project Manager, který má na starost zákazníkovu plnou spokojenost.

 
 
 

Pošlete nám svůj dotaz

 
 
 
 

Online platby kartou

V našich aplikacích podporujeme uvedené online platební a splátkové systémy.

Paymuzo
Paymuzo

Česká spořitelna
Česká spořitelna

Paypal
Paypal

Internet banking
Internet banking

Splátkový prodej
Splátkový prodej

» online platby a splátky

Ekonomické systémy

U našich aplikací nabízíme možnost propojení na různý ekonomický a informační SW.

Ekonomický systém PohodaEkonomický systém AltusVarioEkonomický systém Money S3Ekonomický systém Money S5I6Ekonomický systém Karat ExpressEkonomický systém Karat AdvanceEkonomický systém Karat EnterpriseEkonomický systém ABRA G3Ekonomický systém ABRA G4Ekonomický systém WinDUOEkonomický systém Helios redEkonomický systém Helios orangeEkonomický systém Helios green

» více o propojení